Every occasion outfit

Często bywa, że mamy zaproszenie na małą uroczystość: urodziny, chrzciny, imieniny czy bardziej biznesowe okazje takie jak bankiet albo po prostu biznesowe spotkanie. Wtedy stajemy przed szafą i wypowiadamy magiczne zdanie: ” Nie mam się w co ubrać”. Wpadamy w panikę i zaczynamy nerwowo myśleć, w co się ubrać albo gdzie możemy dokupić jakiś brakujący element do naszej outfitowej układanki. W tym poście zaproponuję Wam prostą stylizację, która uratuje wasze wyjście.

Oczywiście każda z Was pewnie powie, że ma w przypadku takich sytuacji swoje koło ratunkowe. Nie wątpie. Tylko czy mała czarna lub zestaw koszula i marynarka to zawsze dobre wyjście? Niekoniecznie. Oczywiście moja propozycją nie musi spotkać się z waszą aprobatą, dlatego zachęcam Was, dawajcie znać w kometarzach co o niej myślicie.

Drogie Panie, moja koncepcja jest dość prosta. Opiera się na klasycznych czarnych spodniach dzwonach i jasnej górze.Top z okrągłym dekoltem w kolorze ecru, z ozdobnym wystrzępieniem z przodu i czarnym wykończeniem. Ten prosty zestaw wzbogaciłam perłowymi kolczykami i taką samą bransoletką oraz złotym zegarkiem. Torebka w zdecydowany wzór dopełnia całość. Co do butów, to pierwotnie były czarne zakryte szpilki, jednak na etapie zdjęć wskoczyłam w wygodne klapki. 

Według mnie taki outfit sprawdzi się na wiele okazji.  Nie jest wyzywający (no może poza odrytymi ramionami, ale zawsze można coś na nie narzucić) i ze względu na kolorystykę możecie spokojnie wykorzystać tą stylizacje na różne okazje. Bo jak mawiała Coco Chanel: ” Lepiej być ubraną trochę za mało, niż trochę za bardzo”.

———————————————————————————————————————I’m wearing:

pants and top – Zara

bag – Bimba y Lola

earring – Apart

brancelet & watch – Tous Jewerly

high heels – Replay & Tommy Hilfiger

1 thought on “Every occasion outfit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *